Yin Yang Flow & Anatomia ramion

Kurs Nauczycielski (40 godzin)

28 marca- 2 kwietnia 2023

Oferowany kurs zakłada praktyczne zastosowanie dwóch bardzo istotnych aspektów obecnych w dalekowschodnich filozofiach i systemach: Yin i Yang. Yin joga, poprzez swoją wyjątkowość, zdobywa coraz szersze kręgi entuzjastów jogi. Jej medytacyjny, uspokajający, a być może nawet terapeutyczny efekt to wspaniałe rozwiązanie dla wielu współczesnych praktykujących.

Yang joga natomiast, będąca przeciwieństwem Yin, to doskonałe uzupełnienie brakującego ogniwa. Prezentowany przez nas kurs to wprowadzenie zarówno w tradycyjną myśl Daoistyczną, jaki i bardzo nowoczesne podejście do praktyki funkcjonalnej.

Kurs oferuje zapoznanie się z sekwencjami stworzonymi przez założycieli Yin jogi: Paul’a i Suzee Grilley. Sekwencje te to doskonałe uzupełnienie statycznej praktyki Yin, a po zakończeniu kursu uczestnicy będą wyposażeni w inspirujący zestaw ćwiczeń, zarówno dla własnej praktyki jak i dla swoich podopiecznych.

DLA KOGO?

N

Kurs zadedykowany dla tych, którzy chcą zostać lub aktualnie są instruktorami jogi i pragną lepiej zrozumieć jak wprowadzić studentów w świat Yin Jogi. Ze względu na intensywność, kurs będzie klarownie podzielony na trzy części tak, aby ułatwić przyswojenie dużej ilości materiału.

N

Trening skierowany zarówno dla obecnych nauczycieli, jak i początkujących. Dla tych wszystkich, którzy znajdują koncepcję Yin jogi jako nie tylko inspirujące, ale i wzbogacająca ich własną praktykę. Praca z Yang, to forma pogłębienia i lepszego zrozumienia Yin. Uczestnicy na koniec kursu otrzymają certyfikat akredytowany przez Yoga Alliance (po uczestniczeniu w całości kursu) 

Program Kursu dla Nauczycieli

Yin Yoga:

– Historia Yin Jogi

– Teoria i Praktyka

– Wprowadzenie do głównych idei Daoistycznych

– Analiza klasycznych pozycji

– Zastosowanie pomocy

– Sekwencjonowanie

– Jak uczyć funkcjonalnie

Yang Flow:

– Yang rozgrzewka

– Yang sekwencje

– Kultywacja Qi

– Kiedy uczyć Yin, a kiedy Yang

– Połączenie Yin Yang

– Sekwencjonowanie i metodologia nauczania

Anatomia w jodze:

– Terminologia

– Fizjologia i kinezjologia ramion

– Budowa anatomiczna ramion

– Funkcjonalna anatomia

– Analiza pozycji

Prowadzący: Dominik Trznadel

N

Trener Yin Jogi

N

Członek zespołu Yinspiration założonego przez jedną z najbardziej doświadczonych nauczycielek Yin Jogi na świecie: Jo Phee

N

Starszy asystent Jo Phee na licznych szkoleniach

N

Zarejestrowany trener YACEP w Yoga Alliance

Praktyka jogi Dominika wynosi ponad 900 godzin szkoleń nauczycieli pod okiem seniorki Yin jogi Jo Phee, zarówno jako asystent w czasie jej treningów oraz student. Dominik spędził ponad 7 lat w Chinach aby pogłębić wiedzę na temat TCM stanowiącej podstawę jego praktyki Yin Yogi.
W swojej praktyce oscyluje między nowoczesnym nurtem jogi, medytacją i tajnika miantycznej sztuki TCM. Dominik łączy z Yin jogą również akupresurę, techniki masażu, QiGong oraz balans trybu życia i diety w zgodzie z zaleceniami tradycyjnej chińskiej medycyny. Dominik był przeszkolony pod okiem swojej mentorki Jo Phee do nauczania programu Yinspiration. Od ponad 7 lat aktywnie uczestniczy w jej treningach jako asystent zespołu Yinspiration. Od 2017 roku prowadzi treningi nauczycielskie w Szanghaju, a od 2019 pojawił się na rynku Europejskim.

Cena Promocyjna – 3400 zł

Nie zwlekaj! Do końca promocji zostało już tylko:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Standardowa cena, ważna od 1 Stycznia 2023 – 3600 zł

Plan zajęć:

9:00 – 10:00 – Praktyka 1h
10:00 – 12:30 – Teoria 2.5h
12:30 – 13:30 – Przerwa
13:30 – 15:30 – Teoria 2h
15:30 – 16.30 – Praktyka 1h
Łączna długość treningu to 40 godzin

Zapisy:

Zapisy: recepcja@healthplace.pl

Wszelkie informacje: Tel. 501 706 736

Adres

ul. Grochowska 341/175
03-822 Warszawa

+48 501 706 736

Godziny pracy recepcji

Pon. – Czw.: 7:30 – 20:00
piątek: 7:30 15:00

Umów Wizytę

E-mail

recepcja@healthplace.pl